اگر به وکیل خوب در زمینه ارز دیجیتال نیاز دارید این متن را بخوانید

وکیل ارزهای دیجیتال در مشهد

افزایش سریع بیت کوین، اتریوم و سایر رمز ارزها در چند سال گذشته، همراه با کاربردهای بالقوه بلاک چین و توزیع این فناوری در تقریبا همه صنایع، موجی از نوآوری، مشاغل مخرب و اقتصاد دیجیتالی مدرن را ایجاد کرده است. با این توسعه سریع، مسائل جدید قانونی و نظارتی هر روزه در حال افزایش ردپای جغرافیایی در بازارهای کلیدی صنعت لزوم حضور یک وکیل ارز دیجیتال در مشهد در مسائل اقتصادی را بیشتر میکند. استفاده از ارزهای رمزنگاری شده و سایر دارایی های دیجیتال، مسائل حقوقی پیچیده ای را در ارتباط با وضع مقررات، انطباق، قانون شرکت ها و ...ایجاد کرده است.

ارزهای دیجیتال

دیجیتال در لغت به معنی سیگنال یا دستگاهی که تغییر می کند، می باشد. به ارز های دیجیتال، رمز ارز، پول دیجیتال یا کریپتوکارنسی می گویند که بستر معامله این نوع ارزها آنلاین می باشد. ارزهای دیجیتال پولی هایی غیر متمرکز و از پدیده های قرن بیست و یکم هستند، که نیاز به رویکردی مدرن دارنداین ارزهای به اصطلاح رمزنگاری شده یک منبع کاملا قانونی برای پرداخت هزینه کالا و خدمات است و در عصر تکنولوژی به طور فزاینده ای محبوب شده اند به دلیل اینکه واسطه ی معاملات حذف شده اند و می توان بر بستر دیجیتالی بدون واسطه خرید و فروش انجام داد.

همچنینی بخوانید: وکیل خوب پایه یک دادگستری در مشهد

نگهداری ارزهای دیجیتال در ایران

ارزهای دیجیتال در اکثر کشورها مطرح تر می باشند وبه دنبال آن جرایمی که در این زمینه صورت میگیرند قابل شناسایی و پیگیری می باشند و مجازاتی در پی دارند. با این وجود در کشور ایران هنوز بطور رسمی ارز های دیجیتال قابل استفاده نیستند اما هیج نهادی فعالیت در حوزه رمز از را غیر قانونی تلقی نکرده ست. جرایم مربوط به ارز دیجیتال از جرایم نوظهور هستند، لذا در صورت رخ دادن تخلف به علت اینکه در قانون هنوز جرم انگاری  نشده اند طبیعتا مجازاتی هم در پی ندارند. با این حال باید توجه داشت که برخی ممنوعیت هایی در این زمنیه وجود دارند.

چالش های ارز دیجیتال

از زمان راه اندازی بیت کوین در سال 2009 ، ارزهای رمزنگاری شده و پروتکل رمزگذاری شده و غیر متمرکز بلاک چین که از آنها پشتیبانی می کند ، از نظریه های انتزاعی به یک نیروی دگرگون کننده تبدیل شده است، که شیوه فعالیت بسیاری از صنایع را در دهه های آینده مختل می کند.
چشم انداز محصولات و خدمات مالی که از فناوری بلاک چین استفاده می کند به سرعت در حال تکامل استاعم از راه اندازی وجه برای سرمایه گذاری مستقیم یا غیر مستقیم در دارایی های دیجیتال یا ایجاد سکه یا توکن جدید در ارتباط با راه اندازی شبکه های توزیع جدید ، مشتریان فعال در این زمینه دارای نیازهای تخصصی هستند.

وکیل ارز دیجیتال

بهتر است بدانید ک هیات ویزران طی آیین نامه ای فرایند استخراج و استفاده از رمز ارزها را تصیب کرده اند که در ذیل به انها اشاره کرده ایم:

  • مسئولیت تبادل رمز ارز و استفاده از آنها به عهئه ی خود شخصص است و باید خطرات حاصل از آن را به درستی بدانند.
  • برای ارزهای دیجیتال از سوی دولت و نظام بانکی حمایتی صورت نگرفته  استفاده از ارز دیجیتال در بانک ها ممنوع می باشد.
  • استخراج ارز های دیجیتال در صورت اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن وتجارت امکان پذیر است.
  • وارد کردن مبدل ارز دیجیتال فقط در صورت اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت ممکن می باشد.

در صورت هک و کلاهبرداری در زمینه ارز های دیجیتال می توانید با مراجعه به یک وکیل ارز دیجیتال خوب در مشهد و مشاوره با ایشان، از چگونگی نحوه پیگیری پرونده ارز دیجیتال آگاه شوید.